ZA KOGA SU NAVIJALI BERLUSKONI I GALIJANI? Milan pregazio Moncu na San Siru (FOTO)
Slavlje fudbalera Milana, Foto: EPA/MATTEO BAZZI

SERIJA a, 11. kolo

Dva gola dao Brahim Dijaz uz po jedan pogodak Divoka Origija i Rafaela Leaa, dok je na drugoj strani bio precizan Filipo Ranokija

Legendarni Silvio Berluskoni bio je vlasnik Milana od 1986. do 2017. godine, a desna ruka tokom 31 godine vladavine na San Siru bio mu je Adrijano Galijani.

Ovaj tandem vodi glavnu reč u Monci koja je ove sezone ušla u Seriju A, a danas je u 11. kolu gostovala upravo roso-nerima.

Silvio Berluskoni
Silvio Berluskonifoto: EPA/Angelo Carconi

Ostaje pitanje za koga su navijali Berluskoni i Galijani, ali zna se da je šampion Italije opravdao ulogu favorita i pobedio sa ubedljivih 4:1.

Brahim Dijaz dao je dva gola u 16. i 41. minutu, a po jednom su se radovali Divok Origi u 65. i Rafael Leao u 84. minutu.

Jedini pogodak bio je delo Filipa Ranokije u 70. minutu, a u prvom meču dana Salernitana je savladala Speciju pogotkom Paskalea Mazokija u 48. minutu.