Fudbaleri Juventusa, Foto: ALESSANDRO DI MARCO/EPA

11. kolo serije a

Empoli nije iskoristio svoje šanse, pa nastradao

Objavljeno: 22:55h

Fudbaleri Juventusa savladali su Empoli sa 4:0 u meču 11. kola italijanske Serije A.

''Bjankoneri'' su stigli do vođstva već u 8. minutu, Kostić je sjajno centrirao po levoj strani, a loptu je u gol sproveo Mojs Kin za 1:0.

Na startu drugog poluvremena Juve je duplirao prednost. U56. minutu Gvardado je iz kornera bio asistent Mekeniju za vođstvo od 2:0.

U 82. minutu Gvadrado je ponovo centrirao iz ugla, a ovoga puta najviši u skoku bio je Rabio koji pogađa za 3:0. U poslednjim trenucima meča Rabio je bio strelac još jednog pogotka za konačnih 4:0.

FK Juventus, FK Empoli, Serija A

Osim asistencije, Filip Kostić imao je i par izglednih prilika za gol, ali nije bio precizan, zamenjen je u 85. minutu. Vlahović je večeras bio nezapažen, bio je na terenu do 65. minutu kada ga je zamenio Milik.

Standings provided by Sofascore

Nakon ove pobede Juventus se popeo na 7. mesto na tabeli sa 19 osvojenih bodova, Empoli je ostao na 11. mestu sa isto toliko bodova.