GUDELJ FENOMENALNIM GOLOM DONEO POBEDU SEVILJI! Rajković nije imao nikakve šanse! (VIDEO)
Nemanja Gudelj, Foto: EPA/Cati Cladera

silovoto i neodbranjivo!

Momenat odluke dogodio se u 53. minutu meča

Fudbaleri Sevilje savladali su Majorku sa 1:0 (0:0), a heroj gostujućeg tima bio je Nemanja Gudelj.

Majorka je u ranoj fazi utakmice propustila dve sjajne šanse preko Pratsa.

Golman gostujućeg tima bio je ubedljivo najzaslužniji što Sevilja na poluvreme nije otišla sa golom ili dva zaostatka.

Propuštene prilike domaće ekipe kaznio je Nemanja Gudelj u 53. minutu meča.

Isko je prosledio loptu do srpskog fudbalera, koji je silovitim udarcem iz velike daljine matirao golmana Rajkovića.

Samo 12 minuta kasnije, Gudelj se ponovo našao u prilici da postigne pogodak, ali je njegov udarac glavom završio preko gola rivala.

Napadač Majorke, Anhel Rodrigez, propustio je veliku priliku u 86. minutu da donese izjednačenje svom timu.