Đorđević golom i iznuđenim penalom pokazao da mu je mesto u Laciju! Milinković Savić opet pocepao mrežu! (VIDEO)

Srpski derbi u Kupu Italije

Nebesko-plavi na krilima srpskih fudbalera savladali Đenovu za koju su igrali Lazović i Ninković

Kada se desi takva stvar onda sledi kazna, a nju su izveli Pinilja i Goran Pandev do finiša poluvremena uspeli da izjednače na 2:2.

Međutim, onda je u drugom delu na scenu stupio Milinković Savić koji u 70. minutu zakucava iz voleja loptu u mrežu "grifona", a pitanje pobednika rešava Ćiro Imobile pet minuta kasnije.

Za Đenovu na ovom meču je od prvog minuta nastupio Darko Lazović, dok je Nikola Ninković ušao sa klupe.