Đorđević golom i iznuđenim penalom pokazao da mu je mesto u Laciju! Milinković Savić opet pocepao mrežu! (VIDEO)

Srpski derbi u Kupu Italije

Nebesko-plavi na krilima srpskih fudbalera savladali Đenovu za koju su igrali Lazović i Ninković

Srpski derbi u osmini finala Kupa Italije pripao je Laciju koji je slavio protiv Đenove 4:2 u uzbudljivom meču i plasirao se u četvrtfinale, a u glavnim ulogama su bili Srbi.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Filip Đorđević i Sergej Milinković Savić bili su strelci za svoj tim i doneli mu plasman u narednu rundu.

Bivši napadač Crvene zvezde je već u 20. minutu postigao vodeći gol za "nebesko-plave" tako što je bio brži i od golmana i od defanzivca gostiju.

Samo 10 minuta kasnije Hoedt duplira prednost domaćina, ali onda Felipe Anderson ne koristi priliku sa bele tačke, koju je izborio Đorđević posle prekršaja nad njim u šesnaestercu, da reši pitanje pobednika već u prvom poluvremenu.