Posle svega što se dešavalo, trener Alavesa je ispoštovao Aleksandra Kataija! (VIDEO)

kup kralja, 1/8 finala

Dobio je priliku srpski reprezentativac, ali je njegov tim ostao bez velikog trijumfa u 93. minuta

U listu strelaca upisali su se Bebe u 75. i Adriano u 90. minutu utakmice.

Kod domaćih, od 46. minuta igrao je sprki fudbaler Goran Čaušić, ali nije uspeo da pomogne svom timu. U drugom meču, Selta je sa četiri gola nanela težak poraz Valensiji – 4:1.

Gosti su za 20 minuta uspeli da postignu tri gola i na odmor otišli ubedljivim vođstvom. U drugom poluvremenu, nadu ekipi dao je Pareho koji u 58. postiže pogodak iz penala, da bi konačan rezulta postavio Džon Gvideti u 15 minuta pre kraja meča. Srpski fudbaler Nemanja Radoja odigrao je ceo meč za pobedničku ekipu. Revanši su 10, 11. i 12. januara, a osvajač Kupa kralja igraće u grupama Lige Evrope.

Osmina finala Kupa Kralja

Osasuna – Eibar 0:3 (Nano 28, Bebe 75, Adrijan 90)

Valensija – Selta 1:4

(Pareho 58(p) – Aspas 3, Bongonda 14,Vas 19, Gvideti 7) Deportivo – Alaveš 2:2 (Gama 73, Hoselu 93 - Santos 3, Mendez 47) Las Palmas – Atletiko 0:2 (Koke 23, Grizman 51)