Posle svega što se dešavalo, trener Alavesa je ispoštovao Aleksandra Kataija! (VIDEO)

kup kralja, 1/8 finala

Dobio je priliku srpski reprezentativac, ali je njegov tim ostao bez velikog trijumfa u 93. minuta

U mečevima osmine finala Kupa kralja, fudbaleri Eibara pobedili su Osasunu sa 3:0, dok je Selta nanela ubedljiv poraz Valensiji – 4:1.

Deportivo i Alaves su odigrali 2:2, dok je Atletiko bio bolji na strani od Las Palmasa sa 2:0.

Za Alaves su od početka igrali i Aleksandar Katai i Nenad Krstičić, ali su izašli u 76, odnosno 88. minutu.

Eibar je poveo golom Nane u 28. minutu, da bi u poslednjih 15 minuta meča fudbaleri gostujućeg tima postigli još dva gola i tako rešili pitanje pobednika.