Čelsi ne prestaje da lomi po Premijer ligi, Junajted preokrenuo za 2 minuta, Tadić asistirao! (VIDEO)

Premijer liga, 19. kolo

"Plavci" stigli i do 13. uzastopnog trijumfa u Engleskoj
Objavljeno: 21:01h

Mančester junajted je bio u ogromnom problemu sve do 85. minuta utakmice protiv Midlzbroa, nakon što je u 67. minutu Ledbiter pogodio za vođstvo ekipe sa "Riversajda".

Međutim, onda u samo stotinak sekundi "crveni đavoli" dolaze do preokreta preko Marsijala kome je sjajno asistirao Ibrahimović, a potom gol postiže i Pol Pogba snažnim i preciznim udarcem glavom.

Sautempton je kalendarsku godinu završio porazom od VBA 2:1, iako je vodio na početku. Šejn Long je pogodio mrežu u 41. minut posle kornera Dušana Tadića, ali Filip i Robson-Kanu donose preokret gostima i nova tri boda.