Čelsi ne prestaje da lomi po Premijer ligi, Junajted preokrenuo za 2 minuta, Tadić asistirao! (VIDEO)

Premijer liga, 19. kolo

"Plavci" stigli i do 13. uzastopnog trijumfa u Engleskoj
Objavljeno: 21:01h

Kako je počelo, tako se i nastavilo uzbudljivo kolo u Premijer ligi poslednjeg dana 2016. godine, a obeležili su ga Mančester junajted preokretom za 120 sekundi i Čelsi 13. uzastopnih trijumfom u ovom takmičenju.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

"Plavci" su nastavili da gaze protivnike, iako im nije bilo lako protiv Stouka 4:2.

Geri Kejhil je doneo prednost domaćinu u 34, minutu, ali Martins Indi odmah na startu drugog poluvremena poravnava rezultat. Tada na scenu stupa Vilijan koji u 57. minutu ponovo daje vođstvo Čelsiju, ali Piter Krauč daje gol za novo izjednačenje.

Samo minut kasnije Vilijan postiže i drugi gol na meču za novu prednost ekipe Antonija Kontea, a Dijego Košta u 85. minutu konačno lomi otpor gostiju i stavlja tačku na ovaj meč.