Ovih sedam mečeva su dokaz da svaki Delija ima ogromne šanse da dobije srčani udar! (VIDEO)

NEREALNI PREOKRETI

Crveno-beli u Evroligi, umeju veoma često da odigraju turbulentne utakmice

CRVENA ZVEZDA - PANATINAIKOS sezona 2013/2014

* Još jedan poraz tesan poraz Zvezda je doživela te sezone, ovoga puta protiv Panatinaikosa posle produžetka. Grčka ekipa je slavila rezultatom 90-86.

Crveno-beli su na poluvremenu imali prednost 15 poena, a pred poslednjiih 10 minuta 7 poena prednost. Ipak, to nije bilo dovoljno da srpski tim stigne do pobede.

GALATASARAJ - CRVENA ZVEZDA sezona 2014/2015

* Verovatno se svi sećate ove utakmice kada je Zoran Erceg nestvarnom trojkom u poslednjoj sekundi doneo Galatasaraju produžetak, a turska ekipa uspela da odnese pobedu posle dodatnih pet minuta 110:103.

Tada je su crveno-beli ušli u poslednju deonicu sa plus devet, a imali su i plus tri na par sekundi do kraja, ali je srpski košarkaš pogodio trojku sa skoro polovine terena.