Ovih sedam mečeva su dokaz da svaki Delija ima ogromne šanse da dobije srčani udar! (VIDEO)

NEREALNI PREOKRETI

Crveno-beli u Evroligi, umeju veoma često da odigraju turbulentne utakmice

EFES - CRVENA ZVEZDA

* Šta reći o ovoj utakmici...više od 30 minuta, crveno-beli su kontrolisali utakmicu, imali i plus 10 na početku poslednje deonice, ali je tim Dušana Ivkovića uspeo da stigne do pobede u extremno neizvesnoj završnici rezultatom 85:84.

Tada je pobedu turskoj ekipi doneo Dario Šarić pogotkom na tri sekunde do kraja, da bi Maik Cirbes promašio šut za trijumf.

Ipak, nismo bili svedoci samo utakmica kada su crveno-beli od dobijenih utakmica dolazili do poraza, već priča ima i drugu stranu.

Naime, izabranici Dejana Radonjića tokom prošle sezone pokazali su i da su ekipa sa karakterom, pa su se tako u više navrata vraćali iz rezultatskog minusa i izgubljene mečeve pretvarali u pobede.

Podsetimo se kako je to izgledalo.

CRVENA ZVEZDA - REAL MADRID sezona 2015/2016

* Bila je ovo veoma važna utakmica za crveno-bele, jer je poraz maltene značio eliminaciju iz Evrolige. Madridski velikan tokom treće deonice imao je veoma dobru rezultatsku zalihu (+9), ali su igrači Zvezde nošeni publikom uspeli da naprave ogroman preokret - 94:88

Zvezda je poslednju četvrtinu dobila rezultatom 28:21, a blistali su Maik Cirbes i Kvinsi Miler.