Ovih sedam mečeva su dokaz da svaki Delija ima ogromne šanse da dobije srčani udar! (VIDEO)

NEREALNI PREOKRETI

Crveno-beli u Evroligi, umeju veoma često da odigraju turbulentne utakmice

Košarkaši Crvene zvezde nisu trijumfalno započeli novu sezonu u Evroligi.

Izabranici Dejana Radonjića poraženi su u Pioniru od Darušafake 73:70, iako tok utakmice nije najavljivao ovakav ishod.

Crveno-beli su u ogromnom delu meča bili u rezultatskoj prednosti, koja je u jednom trenutku iznosila i plus 16, ali je usledio neverovatan pad u poslednjoj deonici koju je turska ekipa rešila u svoju korist rezultatom 27:18.

Kada navijači čuju šta je trener Darušafake rekao za Radonjića, biće ponosni na svog trenera! (VIDEO)

Da stvar bude još gora, domaća ekipa je imala šest poena prednosti dva minuta pre kraja, ali nije imala dovoljno iskustva da sačuva ovaj kapital.

Ovo nije prvi put da srpski šampion gubi dobijene utakmice u Evropi. Bilo je takvih slučajeva i u prethodnim sezonama kada je Evroliga u pitanju.

Pa da se podsetimo.

CRVENA ZVEZDA - MAKABI sezona 2013/2014

* Crveno-beli su poraženi u ovom meču u dramatičnoj završnici rezultatom 78:76, a poslednu četvrtinu Makabi je dobio rezultatom 30:16.

Imao je tada i Demarkus Nelson čist zicer pri rezultatu 77:76 za gostujuću