PARTIZAN OPET KROZ DRAMU DO POBEDE: Mutin Dinamik ispustio crno-bele u produžetku, iako je preokrenuo sa -16!

Jedva iščupana pobeda

Uzbudljiva utakmica do poslednjeg zvuka sirene u kojoj je domaćin imao priliku da pobedi favorizovanog rivala

Objavljeno: 21:11h

A ništa nije naslućivalo na dramu koja će se dogoditi na kraju, tokom prvog poluvremena, kada su crno-beli odlično igrali i stigli i do maksimalnih 16 poena prednosti u jednom trenutku, a na odmor otišli sa +12.

Međutim, u drugom poluvremenu veliki pad i daleko bolja igra domaćina, koji u trećoj četvrtini pravi seriju 12:0 i dolazi i do vođstva u meču, koje su imali i na početku poslednje deonice, kada je Andrić pogodio trojku za -3 crno-belih.

Usledila je rezultatska klackalica do samog kraja, a Marko Čakarević je može se reći bio tragičar pošto je u poslednjim trenucima promašio jedno slobodno bacanje kojim je kako se ispostavilo mogao da donese pobedu.

Umesto toga otišlo se u produžetak u kome su se mnogo bolje snašli igrači Partizana kada je odgovornost preuzeo kapiten Veličković i sa linije penala stavio tačku na utakmicu.