PARTIZAN OPET KROZ DRAMU DO POBEDE: Mutin Dinamik ispustio crno-bele u produžetku, iako je preokrenuo sa -16!

Jedva iščupana pobeda

Uzbudljiva utakmica do poslednjeg zvuka sirene u kojoj je domaćin imao priliku da pobedi favorizovanog rivala

Objavljeno: 21:11h

Partizan je jedva preživeo Dorćol! Crno-beli su posle dramatične pobede u poslednjoj sekundi derbija ostvarili još jednu pobedu u meču za infarkt i to posle produžetaka.

Morali su izabranici Aleksandra Džikića da igraju dodatnih pet minuta kako bi stigli do pobede protiv Dinamika 87:83.

Kao da uopšte nisu slušali ono što im je njihov trener govorio pre meča o protivniku, da je reč o rivalu koji nikada ne odustaje i koji je veoma kvalitetan, tako su ušli igrači crno-belih u drugo poluvreme.

Na kraju kožu im je spasio plejmejker Branislav Ratkovica koji je postizao poene sa linije za slobodna bacanja i u finišu same utakmice i u finišu produžetka kojima je doneo trijumf, 9. u prvenstvu.