NI PARTIZAN NIJE OVAKO PROŠAO: Noršelend dao SEDAM komada i ponizio još jednu balkansku ekipu!
Detalj sa meča između Noršelenda i Partizana, Foto: EPA/Martin Sylvest

auuu

Danski tim ponizio još jednu balkansku ekipu

Objavljeno: 23:07h

Fudbaleri Noršelenda pre nekoliko nedelja deklasirali su Partizan rezultatom 5:0 na svom terenu, a sada su bugarski Ludogorec još više ponizili.

Danski klub slavio je rezultatom 7:1 i tako na sjajan i najbolji mogući način najavio izlazak iz rezultatske krize.

Domaći fudbaleri poveli su golom Markusa Ingvartsena sa bele tačke u 2. minutu, a gosti su sedam minuta kasnije, takođe sa penala, golom Olivijea Verdona poravnali na 1:1.

Ipak, do kraja prvog poluvremena Noršelend postiže još tri gola. Ibrahim Osman je u 11. minutu pogodio za 2:1, Jepe Tverskov u 31. za 3:1, a konačan rezultat prvog poluvremena postavio je Bendžamin Nigren u 33. minutu.

U nastavku još tri gola u mreži Ludogoreca. Son je postigao autogol u 68, da bi Nigren svojim drugim golom u 74. minutu povisio na 6:1.

Konačan rezultat u 86. minutu postavio je rezervista Kristijan Rasmusen.

Oba tima imaju tri boda posle uvodna dva kola.