TSC U 91. MINUTU ŠOKIRAO OLIMPIJAKOS! Istorijski bod u Bačkoj Topoli (VIDEO/FOTO)
Slavlje fudbalera TSC-a protiv Olimpijakosa, Foto: Starsport©

LIGA EVROPE, A GRUPA

Domaćin iskoristio brojčanu prednost jer je grčki velikan u 72. minutu ostao sa igračem manje

Objavljeno: 22:41h
Veljko Petrović

Fudbaleri TSC-a odigrali su 2:2 u Bačkoj Topoli sa Olimpijakosom u drugom kolu A grupe Lige Evrope i tako osvojili istorijski bod!

1 / 4 Foto: Starsport©

Grčki velikan imao je prednost na poluvremenu pošto je poveo u 17. minutu golom Jorgasa Masurasa.

Danijel Podens, asistent kod prvog pogotka, bio je realizator druge lopte u mreži Veljka Ilića u 57. minutu.

Sedam minuta kasnije domaćin je smanjio prednost pošto je Ifet Đakovac pogodio posle asistencije Saše Jovanovića.

Gosti su se u 72. minutu našli u problemu jer direktan crveni karton dobio Andreas Doj posle faula nad Sašom Jovanovićem koji je poveo kontru.

Trenutak kada je Andreas Doj dobio crveni karton
Trenutak kada je Andreas Doj dobio crveni kartonfoto: Starsport©

U prvom minutu nadoknade drugog poluvremena veliki povratak TSC-a i izjednačenje preko Miloša Pantovića na proigravanje Nemanje Stojića!

U drugom meču ove grupe, Vest Hem je u Frajburgu savladao istoimeni tim sa 2:1.