NOVI ŠAMAR REALU: Ovog puta usred Madrida! Ni bomba Marsela nije pomogla! (VIDEO)

KUp kralja 1/4 finale

"Kraljevski klub" moraće u revanšu u gostima da juri zaostatak
Objavljeno: 23:45h

Ipak, samo pet minuta kasnije smo videli jedan od najlepših golova u 2017. godini kada je Marselo uhvatio volej na izbijenu loptu iz šesnaesterca Selte u pomerio konstrukciju gola koliko jako ju je zakucao u mrežu.

I kad su navijači "los blankosa" poverovali da sledi preokret, samo 60 sekundi kasnije usledila je kontra koju pogotkom vrednim pobede kruniše Džoni.

U drugom meču dana, Alaves je u gostima slavio protiv Alkorkona 2:0 pogocima Ibaija u 90 i 94. minutu. Sva trojica srpskih igrača, Nenad Krstičić, Aleksandar Pantić i Aleksandar Katai bili su od starta na terenu.