NOVI ŠAMAR REALU: Ovog puta usred Madrida! Ni bomba Marsela nije pomogla! (VIDEO)

KUp kralja 1/4 finale

"Kraljevski klub" moraće u revanšu u gostima da juri zaostatak
Objavljeno: 23:45h

Real Madrid je doživeo novi udarac i to u vidu drugog uzastopnog poraza. Nakon što su izgubili u gostima od Sevilje u poslednjem minutu, sada su poklekli na "Santjago Bernabeu" protiv Selte 2:1, u Kupu kralja.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

"Kraljevski klub" je izgubio u prvom meču četvrtfinala od ekipe iz Viga, a svi golovi su pali u drugom poluvremenu.

Đorđević golom i iznuđenim penalom pokazao da mu je mesto u Laciju! Milinković Savić opet pocepao mrežu! (VIDEO)

Jago Aspas je u 64. minutu doneo vođstvo gostima posle odlično odigrane akcije u kojoj je izigrana kompletna odbrana domaćina.