Koncentracije bez, svežine bez: Đoković ispao u polufinalu Šangaja! (VIDEO) (FOTO)

polufinale Mastersa!

Sva dešavanja sa meča pratite uz naš "live-blog".
Objavljeno: 12:35h

12:33 - Sve je gotovo! Četvrti brejk zaredom, u ovom slučaju, nažalost za Aguta! 6:4, 6:4 za Španca!

12:27 - Španac je imao četiri meč lopte, jer je prethodno uzeo brejk, ali je Đoković u jednom od najboljih gemova koji smo gledali u poslednje vreme opet uspeo da brejkne protivnika i da dođe do 4:5! Sada servira za ostanak u meču...

12:15 - Đoković ipak nije uspeo da odbrani taj brejk, pa je Agut poveo sa 5:3 i servira za meč!

12:05 - Ali, odmah se vratio! Imao je dve brejk lopte, prvu nije iskoristio, ali kao da se naljutio, pa je drugu završio divnim skraćenim volejem, koji Španac nije imao šanse da vrati!

12:03 - Katastrofa! Đoković je i u drugom setu izgubio brejk, pa Bautista Agut vodi sa 4:2! Sada je vreme da se pokaže od kakvog je ko materijala sazdan!

11:52 - Iako je u petom gemu drugog seta opet bio blizu brejka, ali je Agut na ovom meču toliko staložen psihički, da u odsudnim momentima podseća na Noleta iz nekih srećnijih dana!

11:32 - Agut dolazi i do prve prednosti u drugom setu! Nole nikako da pronađe svoj prepoznatljivi ritern! Odmah je naš teniser uzvratio, pa je rezultat 1:1!

11:28 - Agut je spasio dve brejk lopte na svoj servis, a na Noletov je prvu iskoristio i tako došao do prvog seta!

11:18 - Konačno brejk šansa! I to ju je imao Nole, ali je nije iskoristio!

11:12 - Niko nije ni primirisao brejk za sada! 4:4!

11:00 - Za sada su oba tenisera vrlo ubedljiva na svoj servis! 3:2 vodi Agut, Novak na servisu!

10:52 - Prvi na servisu bio je Roberto Bautista Agut! A rezultat je 2:2!