Denver slavio u reprizi finala, herojska partija Bronkosa u poslednjoj četvrtini! (FOTO) (VIDEO)

POČEO NFL!

Gledali ste Superbol u februaru? To nije ni blizu onome što se dogodilo u petak uveče
Objavljeno: 08:36h

Za Panterse je sve krenulo kako treba. Postigli su tačdaun uz dodatan šut na dva minuta pred kraj prve deonice, a u drugoj uradili to isto uz jedan "fild gol".

Denver je na startu druge uzvratio sa sedam poena, ali je to bilo sve što je domaća publika imala da vidi u prvom poluvremenu (17:7 za Panterse).

Treća četvrtina protekla je bez poena, ali je zato četvrta bila dramatična.

Gurali su Bronkosi koliko su mogli, pa su tako na samom startu završnih 15 minuta smanjili prednost na 17:14, a svega pet minuta kasnije i da potpuno preokrenu rezultat!

Odlična odbrana Denvera nije dozvolila gostima iz Karoline da učine nešto više sem "fild gola", a da stvar bude gora, Pantersi su imali šut za pobedu, ali su promašili!