POKLONILE POBEDU CRNOGORKAMA: Srpkinje ispustile +4 i ostale bez polufinala!
Ženska rukometna reprezentacija Srbije, Foto: EPA/Eddy Lemaistre

EP U RUKOMETU ZA ŽENE

Sva dešavanja sa meča mogli ste da pratite na lajv-blogu na Espreso.co.rs...

Objavljeno: 22:55h

Ženska rukometna reprezentacija Srbije izgubila je od Crne Gore sa 28:27 u drugom kolu druge faze Evropskog prvenstva u Francuskoj.

Srpkinje su odlično otvorile meč i imale 16:12 na poluvremenu, ali su kao i u meču sa Rusijom tehničke greške donele preokret Crnogorkama.

Ovim porazom Srbija je izgubila sve šanse da se plasira u polufinale, a da stvar bude još gora ostala je i bez golmana Katarine Tomašević koja je povredila koleno.

Najefikasnija u srpskom timu bila je Katarina Krpež Šlezak koja je postigla 12 golova, a pratila ju je Dijana Radojević sa pet. Kod Crnogorki, po šest golova su postigle Đurđina Jauković, Majda Mehmedović i Milena Raičević koja je ponela titulu najbolje igračice meča.

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite na lajv-blogu na Espreso.co.rs...

II poluvreme

28:27 - Izgubila je Srbija.

28:27 - Smanjuje Srbija u 59. minutu

27:25 - Vodi Crna Gora u 58. minutu

25:24 - Vode Crnogorke u 53. minutu

23:23 - Izjednačena borba u duelu Srbije i Crne Gore.

22:21 - Vodi Srbija sa sedmerca u 48. minutu.

20:20 - Drama u 47. minutu.

19:19 - Izjedanučuje Crna Gora u 44. minutu

19:17 - Gol Stoijkoljićeve za plus dva Srbije u 43. minutu.

17:16 - Smanjuju Crnogorke u 40. minutu.

16:13 - Vodi Srbija u drugom poluvremenu (33. minut).

I poluvreme

15:12 - Vodi Srbija na poluvremenu.

14:10 - Preko sedmerca vodi Srbija u 26. minutu.

13:10 - Ima Srbija plus tri u 24. minutu.

12:10 - Vodi Srbija u 21. minutu.

11:10 - Pop Lazić iz kontre donosi vođstvo Srbiji, ali golman Srbije Katarina Tomašević se povredila u 18. minutu.

9:9 - Sedmerac za Srbiju i izjednačenje donosi kapiten Krpež Šlezak u 14. minutu.

8:6 - Ne daju Crnogorke da se Srbija približi u 12. minutu.

7:4 - Kontre Crnogorki i greške Srpkinja donose plus tri Crnoj Gori u 9. minutu.

5:3 - Drži Crna Gora plus dva u 6. minutu.

3:1 - Vode Crnogorke u 3. minutu.