CRNO-BELI SLAVILI SA 4 RAZLIKE: Partizanu pripao Večiti derbi! (FOTO)
Večiti derbi, Zvezda - Partizan, Foto: Saša Pavlić Koky

nestvarna partija stevanovića

Utakmica je u potpunosti opravdala očekivanja

Rukometaši Partizana su u trećem kolu plej-ofa Superlige bili bolji od Crvene zvezde sa 32:28 (15:13).

Crno-bele je predvodio Darko Stevanović sa čak 15 golova!

Partizan je iskoristio nekoliko promašaja Zvezde i znao je to kazni zahvaljujući upravo Stevanoviću. Izabranici Nenada Maksića su u 27. minutu imali do tada najveća četiri gola prednosti - 14:10.

Međutim, zahvaljujući Dejanu i Aleksandru Babiću, crveno-beli su uhvatili priključak, a upravo golom kapitena Babića su crveno-beli stigli i do egala - 19:19.

Kad se činilo da će tim Nenada Peruničića preokrenuti rezultat, Partizan je napravio novu seriju i vrlo brzo došao do 23:20, što je bila dovoljna razlika da trijumfuje.

Partizan – Crvena zvezda 32:28 (15:13)

Dvorana: CS Voždovac. Gledalaca: 500. Sudije: Stojković (Niš) i Nikolić (Leskovac).

Sedmerci: Partizan 8(6), Crvena zvezda 4(3). Isključenja: Partizan 18, Crvena zvezda 10 minuta.

PARTIZAN: Butulija 4, Jokić, Živković 6, Grubić, Radovanović 4, Pavlović, Milenković, Minić, Milosav (14 odbrana), Pižurica, Đuričić, Trnavac, Nedeljković, Stevanović 15, Maksić 1.

CRVENA ZVEZDA: Čolović (3 odbrane), Šotić 3, Radisavljević, A. Babić 2, Ivanović 4, Pešić 6, Ljubenović, Bugarinović 3, Milosavljević, Pejčinović, Rajićević 1, Mandić 3, D. Babić 6, Kljajić, Zejak, Đurković.

BONUS VIDEO: Loptica od 155 km/h ga udarila u PRAVO U GLAVU!