Vaterpolisti Partizana potopili Zvezdu!

partizan ubedljiv

Prvu od dve utakmice koje će ove sezone igrati u Superligi vaterpolista, ubedljivo je dobio Partizan

Dan nakon ''Velikog derbija'' u fudbalu, snage su odmerili i vaterpolisti ''večitih'' rivala. Prvu od dve utakmice koje će ove sezone igrati u Superligi vaterpolista, ubedljivo je dobio Partizan - 12:7. Igrači Crvene Zvezde su se držali do polovine prve četvrine, nakon čega je Partizan preuzeo kontrolu u svoje ruke i sigurno priveo meč kraju.

Partizan je poveo, ali je zvezda ubrzo došla do prednosti od 3:1, da bi do kraja prve četvrtine partizan izjednačio na 3:3.Posle 4:3 za domaći tim, ''crno-beli'' su stigli do prednosti od 8:5 na polovini igre U trećoj deonici igrači Partizana su nastavili da dominiraju,pa su u poslednju četvrtinu meča ušli sa prednošću od 11:5. Sve što su do kraja uspeli da izvuku izabranici Dejana Savića bila je dobra četvrtina, dobijena rezultatom 2:1 za konačnih 12:7 za Partizan. Posle tri kola Šabac je jedina ekipa sa svih devet bodova, Vojvodina i Partizan imaju po sedam, Crvena zvezda šest.

Superliga, 3. kolo: Crvena zvezda – Partizan 7:12 Nais – Valjevo Gorenje 11:14 Radnički – Šabac 3:6 Vojvodina – Zemun Bosal 12:3

Tabela: 1. Šabac 9 2. Vojvodina 7 3. Partizan 7 4. Crvena zvezda 6 5. Radnički 3 6. Valjevo Gorenje 3 7. Zemun Bosal 0 8. Nais 0

BONUS VIDEO: Izjava Aleksandra Pešića nakon 157. Večitog derbija