LOŠ POČETAK! Mega poražena na startu završnog turnira Evrolige!

F8 u Beogradu

Biće bolje, glave gore, deco!

Košarkaši Mega Bemaksa porazom su počeli takmičenje na završnom turniru juniorske Evrolige, pošto su u Beogradu izgubili od Lijetuvos Ritasa sa ubedljivih 103:65.

Najefikasniji u redovima Mege bio je Bogdan Nedeljković sa deset poena, dok su Pavle Kuzmanović, Luka Cerovina i Altin Islamović ubacili po devet. U pobedničkom timu najbolji je bio Gedimins Mokseckas sa 17 poena.

Izabranici trenera Vlade Vukoičića su u prvom poluvremenu današnjeg meča imali već veliki rezultatski deficit i u drugih 20 minuta utakmice nisu uspeli da ugroze pobedu litvanske ekipe.

Juniori Mege sutra igraju drugi meč u Grupi A protiv ekipe CFBB Pariz, koja je danas izgubila od Real Madrida sa 82:74. Utakmica je na programu od 11.00 u dvorani "Aleksandar Nikolić".

BONUS VIDEO: Razmena sličica za Svetsko prvenstvo u Rusiji na Terazijskoj česmi