SELTIK RAZVALIO RENDŽERE I OTIŠAO U FINALE KUPA: U ''Old Firm'' derbiju sve po starom! (FOTO) (VIDEO)

BURno u škotskom derbiju

Seltik je u 412. "Old Firmu" slavio pogocima Rogića, Mekgregora, Dembelea i Ničama

Objavljeno: 09:46h

Stvari stoje po starom u Škotskoj. Seltik je po ko zna koji put zgazio Rendžerse, i rezultatom 4:0 u svoju korist obezbedio sebi prolaz u finale kupa Škotske.

I naravno,opet smo imali prilike da gledamo meč prepun naboja.Na terenu je vladala tenzija, imali smo priliku da vidimo i tuču, penale, isključenja i gomilu navijačkih “prozivki” sa obe strane.

Prelomni trenutak meča dogodio se u 51. minutu kada je štoper Rendžersa Mekrori oborio Dembelea u svom kaznenom i skrivio penal za treći gol Seltika. Do kraja meča, golom Ničama u 78. minutu rendžers je overio pobedu i prolaz u finale.

1 / 1 Foto: Printscreen

BONUS VIDEO: Izjava Aleksandra Pešića nakon 157. Večitog derbija