100 GOLOVA TORESA! El Ninjo rekorder, Atletiko rutinski! Isko srušio svoje i poslao ih u Segundu! (VIDEO)

primera, 32. kolo

Atletiko je ostao na devet bodova iza lidera Barselone

Fudbaleri Atletiko Madrida savladali su Levante 3:0, u 32. kolu španske Primere.

"Jorgandžije" su do 21. pobede u prvenstvu stigle pogocima Anhela Koree u prvom, te Antoana Grizmana i Fernanda Toresa u drugom poluvremenu.

Atletiko je ostao na devet bodova iza lidera Barselone, dok je šest ispred Valensije, a sedam u odnosu na gradskog rivala Real koji kasnije gostuje Malagi.

S druge strane, Levante je prvim porazom posle pet kola (tri pobede) ostao na poslednjoj sigurnoj poziciji, ali na samo pet bodova ispred zone ispadanja i Deportiva.

Tores je postigao svoj 100. gol za Madriđane!

U sledećem kolu Atletiko gostuje Real Sosijedadu, dok Levante čeka poslednjeplasiranu Malagu.

Real Madrid je u Malagi savladao istoimeni klub rezultatom 2:1 i tako je skoro sigurno poslao u Segundu.

Za trijumf od 2:1 (1:0) pobrinuli su se Isko iz slobodnog udarca u 29. minutu i potom Kazemiru u 63, koji je poentirao nakon veoma lepe akcije Benzeme i Iska, da bi Rolan u nadoknadi vremena tek ublažio poraz.

Primera, 32. kolo:

Atletiko Madrid – Levante 3:0 (1:0) Korea 33, Grizman 48, Tores 77

Eibar – Alaves 0:1 (0:1) Guideti 5

18:30 Hetafe – Espanjol 20:45 Malaga – Real Madrid Subota: Sevilja – Viljareal 2:2 (0:1) Nolito 78, N'Zonzi 82 – Raba 36, Baka 68

Barselona – Valensija 2:1 (1:0) Suares 15, Umtiti 51 – Pareho 86

Las Palmas – Real Sosijedad 1:0 (1:0) Ojarsabal 21

Leganes – Selta Vigo 1:0 (0:0) Gerero 63

Atletik Bilbao – Deportivo 2:3 (0:2) Garsija 47, Susaeta 72 – Adrijan 6, 14, Borha 53 Petak: Đirona – Betis 0:1 (0:1) Loren 36