Teže nego što se mislilo! Partizan bez Džikića i Hečera stigao do polufinala! (FOTO) (VIDEO)

KRK, 1/4 finale!

Sva dešavanja sa terena, kao i neka pored njega, mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog
Objavljeno: 21:15h

ČETVRTA ČETVRTINA GOTOVA! Partizan je došao do lagane pobede. Iako nije delovalo da će biti tako na samom početku.

TREĆA ČETVRTINA GOTOVA! Crno-beli su lagano održali prednost i sada vode sa 64:43! Međutim, niko nije pričao o košarci! Svi su pričali o OVOME!

DRUGA ČETVRTINA GOTOVA! Partizan je drugu deonicu otvorio sa pet vezanih poena! Igrao je tokom ovog perioda i mladi Nikola Tanasković za crno-bele, i iskoristio je svoju priliku. Prednost Partizana rasla je iz minuta u minut. Prvo poluvreme je završeno rezultatom - 41:23.

PRVA ČETVRTINA GOTOVA! Malo ko je očekivao ovakav otpor Dunava. Dunav je uspeo da parira na početku utakmice, a Nenad Čanak je dosta rotirao u prvoj deonici. Partizan je imao sedam poena prednosti, ali je ekipa iz Novih Banovaca stigla do 16:16 u samoj završnici prve četvrtine. Deonica je završena rezultatom 18:18, a Partizan je uspeo da za 10 minuta igre izgubi pet lopti.

19:30 - Meč je počeo!!!

19:10 - Skoro sve je spremno za početak poslednjeg četvrtofinalnog duela. Čudo će biti potrebno momcima iz KK Dunava.