SKANDAL U ŠPANSKOM KUPU: Sudije sramno ukrale pobedu maloj Andori nad slavnim Realom!

Pirineji gore

Ovakvo sramno suđenje i sudijske odluke dugo nisu viđene
Objavljeno: 10:09h

Tačnije on ju je preneo preko pola, a potom prilikom driblinga nagazio liniju za pola terena, što je trebalo automataski da znači loptu za igrače Andore, ali arbitri su ostali nemi i nisu se oglasili.

U nastavku te akcije Entoni Rendolf je pogodio trojku za izjednačenje i produžetak. Usledili su žestoki protesti kompletnog tima Andore, navijači su negodovali, ali odluka nije promenjena.

U dodatnih pet minuta lako je bilo skupo plaćenim igračima madridskog kluba da slome potpuno indisponirane i već slomljene protivnike i dođu do pobede 99:93 i plasmana u polufinale.

BONUS VIDEO: Košarkaši su pravi magnet za devojke, a ove čuvene cice su najbolji dokaz za to!