Fudbaleri Liverpula, Foto: Profimedia

fa kup!

Sautempton nastavlja sa dsjajnim rezultatima, Čelsi imao najviše problema

Objavljeno: 23:16h

Liverpul se pobedom protiv Noriča rezultatom 2:1 plasirao u četvrtfinale FA Kupa.

Junak "redsa" bio je Takumi Minamino, koji je oba gola postigao u prvom poluvremenu.

Najpre je to učinio u 27. minutu, posle akcije Cimikasa i Origija, da bi u 39. posle kornera, dao još lepši.

Lukas Rap je smanjio prednost u 76. minutu šutirao, a mogli su "kanarinci" do izjednačenja u 85, ali je Džonatanu Rou udarac odbranio Alison.

Ranije, plasman u četvrtfinale obezbedili su Kristal Palas, Mančester siti, Midlsboro, Čelsi i Sautempton.

Fudbaleri Sautemptona pobedom nad Vest Hemom rezultatom 3:1, fudbaleri Čelsija savladali su posle preokreta Luton na gostovanju 3:2.