ESPANJOLOVO SLAVLJE KRATKO TRAJALO: Atletik Bilbao stigao do trijumfa posle brzog preokreta! (FOTO)

ŠPANSKO PRVENSTVO, 23. KOLO

Rezultat je na kraju bio 2:1

Objavljeno: 23:59h

Fudbaleri Atletik Bilbaa pobedili su na svom terenu Espanjol sa 2:1, u 23. kolu španskog prvenstva.

Katalonski klub je poveo već u trećem minutu. Strelac za ekipu Espanjola je bio Toni Viljena. Međutim, slavlje gostujućeg tima nije dugo trajalo.

Ojhan Sanset je pogodio u petom minutu za izjednačenje. Domaćin je vrlo brzo došao do potpunog preokreta. Injago Martines je u 16. minutu pogodio za 2:1. Bilo je šansi do kraja poluvremena, a najbliži izjednačenju bio je Dimata u 36. minutu.

FK Atletik Bilbao

U drugom poluvremenu nije bilo mnogo šansi. Gosti su imali malo više lopte u svom posedu, ali nisu uspeli da ozbiljnije ugroze Atletik Bilbao tako da je do kraja ostalo 2:1.

U sledećem kolu, Bilbao će gostovati Majorki, dok će Espanjol dočekati Barselonu.