SENZACIJA U KUPU KRALJA! Atletik Bilbao posle Barselone, nokautirao i OČAJNI Real!
Atletik Bilbao - Real Madrid, Foto: Profimedia

HLADAN TUŠ ZA KRALJEVIĆE!

Real Madrid zaustavljen u četvrtfinalu

Objavljeno: 23:36h

Fudbaleri Real Madrida su poraženi u čevrtfinalu Kupa kralja od ekipe Atletik Bilbaa sa 1:0.

Kako je prošla ekipa Barselone u prošloj rundi takmičenja, isto se proveo i njen veliki rival.

Sve je bilo spremno za produžetke, ali je Aleks Berenger postao junak i golom u 89. minuti meč odveo Atletik Bilbao u polufinale.

Real je jedinu šansu imao u 81. minutu kada je Kasemiro iznenada izašao sam pred golmana, ali mu je gađao u noge.

I onda, trenutak kada je eksplodirao "San Mames", u 89. minutu Kasemiro je pogrešio, dodao loptu u noge rivalu, Garsija je odmah proigrao Berengera, a ovaj maestralno pogodio malu mrežu za 1:0.

FK Atletik Bilbao, FK Real Madrid, kup kralja

U poslednjim trenucima meča Isko je imao najbolju šansu za Real, izbegao je ofsajd zamku, ali je šutirao pored stative.

Prethodno su se fudbaleri Betisa plasirali u polufinale Kupa kralja, pošto su u gostima pobedili Real Sosijedad 4:0.

Betis je poveo golovima Huanmija u 12. i 57. minutu, a pobedu gostujućeg tima potvrdili su Vilijan Hose sa penala u 83. i Ajtor Ruibal u 87. minutu.

U polufinale Kupa kralja u sredu su se plasirali Rajo Valjekano i Valensija.