Čuka više nije u krizi, Napredak čuva 4. mesto, Voždovac kaznio Borac za promašaje! (VIDEO)

Superliga 18.kolo

Treći trijumf u nizu "brđana", Kruševljani stigli do 10. pobede
Objavljeno: 19:43h

Napredak je na svom terenu pobedio Metalac 1:0 i zadržao se u gornjem delu tabele. Jedini gol postigao je Dino Šarac u sedmom minutu.

Fudbaleri Rada odigrali su nerešeno 1:1 na svom terenu protiv Radničkog iz Niša. Gosti su poveli golom Milana Pavkova u 53. minutu iz penala, a bod "građevinarima" doneo je Milan Ćulum u 65. minutu.

Voždovac je u Čačku pobedio Borac sa 2:1, dok su u Subotici Spartak i Radnik odigrali 1:1.

Fudbaleri Javora pobedili su u Ivanjici Bačku sa 2:0, a golove su postigli su Elimoar Silva u 57. i Darko Bjedov u 80. minutu.