"JOVIĆ JE KATASTROFA, JE*ENO NAJBESKORISNIJI NAPADAČ NA SVETU, PRODAJTE GA!" - Nikad žešće uvrede na račun Srbina!
Luka Jović, Foto: Profimedia

besni

Mnogi navijači Reala traži da Jović više ne zaigra u belom dresu, posle utakmice sa Elčeom

Real Madrid je sinoć podbacio protiv Elčea u Primeri i čak jedva iščupao bod u nadoknadi - 2:2.

"Blankosi" su ostali lideri sa četiri boda više od Sevilje, ali navijače više od lošeg rezultata zabrinjava povreda kapitena i najboljeg igrača i strelca, Karima Benzeme.

Njega je zbog iste u 58. minutu, pri rezultatu 0:1, zamenio Luka Jović, ali Srbin nije iskoristio novu šansu da zablista, kao ni pre nekoliko dana u Kupu kralja protiv istog rivala, kada je zamenjen u 79. minutu (Real pobedi o2:1 kao gost posle produžetaka).

Luka Jović

Štaviše, toliko je iznervirao zahtevne navijače Reala da su ga počastili uvredama na Tviteru, a mnogi tražili da više ne zaigra u belom dresu, već da ode iz kluba do kraja januara.

- Jović je najbeskorisniji napadač na svetu - komentar je jednog od njih.

- Jović je je*eno beskoristan, terajte ga iz mog kluba - još oštrija je jedna devojka.

- Prodajte Jovića... kad on uđe imamo igrača manje - piše dalje.

- Povreda Benzeme ne izgleda dobro, a Jović je katastrofa... Ne znam šta ćemo da radimo... Očekujem poraz od Bilbaa i ispadanje od PSŽ - neki komentari su baš očajni.

Drugi traže da umesto centarfora reprezentacije Srbije igra zaboravljeni Bejl, a neki žale što je na pozajmici Majoral, a ne Jović.