Srbi guraju Lacio u Ligu šampiona, Lazović i Čolito razvalili Juve, Džeko srušio Batistutu! (VIDEO)

Serija A 14. kolo

Naši internacionalci su obeležili nedelju na Apeninima
Objavljeno: 23:12h

Samo deset minuta kasnije magija Darka Lazovića koji je izlomio kičmu Aleksu Sandru i onda filigranski preciznim centaršutem pogodio u glavu Čolita i ovaj povisio na 2:0.

Do 29. minuta je pisalo 3:0 za domaćina, a Aleks Sandro će se potruditi da zaboravi što pre ovaj meč i nada se da ga Pep Gvardiola nije gledao, jer je posle ringišpila kod Lazovića, pogodio i sopstvenu mrežu.

Do kraja je Pjanić uspeo da spase čast prvaka Italije, sjajnim pogotkom u njegovom stilu iz slobodnog udarca.

U poslednjem meču dana Roma je slavila nad Peskarom sa 3:2 uz dva pogotka Edina Džeka.

Bosanac je na 20 prvih ovosezonskih utakmica postigao 17 golova, dva više od dosadašnjeg Batigolovog rekorda.