Ronaldo u specijalnom dresu od otpada srušio Hihon, Hrvat tragičar, a projektil u 92. minutu rešio goleadu u Malagi! (VIDEO)

Primera 13. kolo

Madriđani igrali u posebnoj ganituri, a Portugalac im sa dva gola doneo trijumf
Objavljeno: 19:07h

Međutim, gosti se nisu predavali, pa je tako Karlos Karmona u 35. smanjio na 2:1. Tragičar meča je bio Duje Čop koji je u 78. minutu promašio jedanaesterac kojim bi doneo izjednačenje.

Prethodno su fantastičan meč odigrali Malaga i Deportivo la Korunja 4:3. Gosti su preko Borhesa sa penala poveli, ali je Santos u 21. minutu takođe sa "bele tačke" izjednačio.

Ramirez u 40. i po drugi put na meču Santos doneli su visokih 3:1 Malagi, ali se gosti iz Galicije nisu predavali pa preko Andonea i drugi put na susretu Borhesa stižu do izjednačenja. I onda u drugom minutu sudijske nadoknade golčina sa preko 25 metara Ontiverosa za slavlje domaćina.

Primera, 13. kolo:

Petak

Eibar - Betis 3:1

Malaga - Deportivo 4:3

(Santos 21. penal, 56, Ramirez 40, Ontiveros 90+2 - Borhes 4. penal, 80, Andone 72)

Real Madrid - Hihon 2:1