Loše vesti za Orlove stižu iz Beča, Hrvati slavili u kaljuzi, neviđen gol u Gruziji! (VIDEO)

4. kolo kvalifikacija za SP!

Irci došli do velike pobede, blato na Maksimiru nije dozvolilo Islandu da igra svoju brzu igru na kontranapade, a reprezentativac Moldavije je postigao možda i najbolji gol koji je ova država ikada videla!

U terminu od 18.00 odigrane su i dve utakmice Grupe I - Hrvatska je pobedila Island sa 2:0, a Turska selekciju Kosova istim rezultatom.

(UŽIVO) Musline, vrati nam veru u napaćeni srpski fudbal! Poznati su sastavi! (VIDEO) (FOTO)

Strelac oba gola za Hrvatsku, pred praznim tribinama Maksimira, bio je Marcelo Brozović u 15. i 91. minutu.

Golove za Tursku u meču protiv Kosova bili su Burak Jilmaz u 51. i Volkan Šen četiri minuta kasnije.

Ukrajina i Finska svoj meč igraju kasnije večeras.

Martinele, sudije degeni, bunkeraši, matorci drvoseče: Ove stvari treba zakonom zabraniti u balonima za fudbal! (VIDEO) (FOTO)

Hrvatska je prva u Grupi I sa 10 bodova, Island ima sedam, Ukrajina i Turska po pet, a Finska i Kosova po jedan bod.