Pjanićeva umetnost iz slobodnjaka spasila Juventus, ali je igrač Milana postigao petom gol meseca! (VIDEO)

Serija A, 12. kolo

Dva velikana italijanskog fudbala su zabeležili pobede. Promena trenera Interu donela pobedu
Objavljeno: 20:07h

I Milan je na sličan način došao do tri boda na Siciliji. Neverovatna greška golmana je omogućila Susu da donese prednost "rosonerima".

Nestorovski je u 71. minutu poravnao rezultat, ali je rezervista Lapadula izveo potez godine kada je petom prosledio loptu u mrežu domaćina za trijumf.

Duel između Peskare i Empolija je posebno zanimljiv iz jednog razloga, a to je što su gosti pobedili 4:0 iako su pre toga u čitavom dosadašnjem delu sezone postigli ukupno dva gola.

Đenova nije uspela da slomi otpor Udinezea po drugi put na meču, tako da je rezultat bio 1:1, a domaćinima nije pomogao ni ulazak Nikole Ninkovića i Darka Lazovića u drugom poluvremenu.

Smena trenera u Interu je dala rezultate, jer su "neroazuri" došli do trijumfa protiv Krotonea 3:0, a interesantno je da su sva tri gola na utakmici pala u poslednjih 10 minuta.

Perišić je uspeo da probije bunker gostiju u 82. minutu, da bi Ikardi sa penala rešio pitanje pobednika, a isti igrač je stavio tačku drugim pogotkom na meču u sudijskoj nadoknadi vremena.