SVI GOLOVI PALI U DRUGOM POLUVREMENU: Italija osvojila treće mesto u Ligi nacija (FOTO)

UTEŠNA POBEDA

Glavni sudija meča bio je srpski arbitar Srđan Jovanović

Objavljeno: 00:36h

Fudbaleri Italije zauzeli su treće mesto u Ligi nacija pošto su u Torinu pobedili Belgiju sa 2:1.

Svi golovi viđeni su u drugom delu igre. Italija je povela preko Nikola Barele u 46. minutu, a prednost je sa penala u 65. minutu povećao Domeniko Berardi.

Konačan rezultat u 86. minutu postavio je Šarl De Ketelar. Treba dodati i to da je pravdu delio srpski sudija Srdjan Jovanović.

Finale Lige nacija između Španije i Francuske na programu je večeras od 20.45 u Milanu.