NAJMALEROZNIJI FUDBALER: Verner nastavlja da broji poništene golove (FOTO)

NAPADAČ PONOVO U CENTRU PAŽNJE

Nemac se prošle sezone samo 12 puta upisao u strelce na 52 odigrana meča

Objavljeno: 21:41h

Fudbaler Čelsija Timo Vernera nastavljaju da prate pehovi kada se radi o poništenim golovima.

Njegov pogodak protiv Sautemptona je poništen nakon konsultacija sa VAR-om, ali to nije bio prvi već 16. put od dolaska u Čelsi.

Pri rezultatu 1:0, Timo Verner je matirao suparničkog golmana četiri minuta pre odlaska na veliki predah. Počeo je da slavi, jer niti je napravio prekršaj, niti se nalazio u nedozvoljenoj poziciji, ali arbitar Martin Etikinson je poručio da će se ipak sačekati malo sa proglašenjem promene rezultata, kako bi kontaktirao kolege u VAR sobi.

Njegov saradnik, Majk Din, doneo je odluku da se pogodak poništava, jer je 18 sekundi pre nego što se mreža zatresla, na drugoj strani terena Vernerov saigrač Sezar Aspilikueta napravio prekršaj.

Verner se ipak radovao do kraja susreta jer je postigao regularan gol u 84. minutu. Nemac je prošle sezone 12 puta upisao na 52 meča, što nije bilo dovoljno za navijače "plavaca".