JUNAČKI PODVIG OTKROVENJA PRIMERE: Las Palmas gubio sa 0:3, a onda - čudo! (VIDEO)

10. kolo Primere!

Junak utakmice bio je Kevin Prins Boateng!!!
Objavljeno: 22:50h

Na Kanarima, ludnica! Golovima Vasa i Jaga Aspasa, Selta je na poluvremenu vodila sa 3:0, ali onda je prvo Bigas smanjio na 1:1, da bi Gomez iz Selte dobio crveni karton, pre nego što su Džonatan Vijeira i Kevin Prins Boateng doneli potpuno poravnanje...

Što se tiče meča u Bilbau: Osasuna je povela u 23. minutu golom Oriola Rijere, a pet minuta kasnije konačan rezultat postavio je Raul Garsija.

Magični Francuz pojeo Hamburger za doručak, Hofenhajm slavio u derbiju kola! (FOTO)

To je prvi remi Atletika ove sezone, posle kojeg zauzima sedmo mesto na tabeli sa 16 bodova. Osasuna je ostala na jednoj pobedi pobedi i uz četiri remija i pet poraza pretposlednja je na tabeli sa sedam bodova.

Ranije danas Eibar je pobedio Viljareal sa 2:1!

A, Espanjol je prekinuo niz od tri remija i posle druge pobede u prvenstvu zauzima 12. mesto na tabeli sa 11 bodova. Betis, za koji nije igrao srpski fudbaler Darko Brašanac, zauzima 13. mesto sa istim brojem bodova.