Moćna Romina demonstracija sile, posrnuli gigant tone sve niže, Srbi rešetaju kao od šale u Kalču! (VIDEO)

serija a, 9. kolo

Kalčo je ove sezone prezanimljiv. Svako svakoga može da pobedi
Objavljeno: 00:03h

Domaćin je poveo u 20. minutu golom Jaga Falkea, a izjednačenje je doneo sjajnim golom Čiro Imobile u 71, da bo preokret usledio u 85. minutu golom Alesandra Murđija, koji je posle kornera glavom smestio loptu u mrežu.

Kada je delovalo da će Rimljani osvojiti sva tri boda, dosuđen je penal za domaću ekipu u trećem minutu nadoknade.

Jedanaesterac je sigurno izveo reprezentativac Srbije Adem Ljajić i doneo bod Torinu, koji je sada treći sa 15 bodova, koliko ima i Lacio, odnosno jedan manje od Rome.

Atalanta je kod kuće pobedila Inter 2:1 zahvaljujući penalu u 89. minutu i sada je na osmom mestu tabele. Interu je ovo treći uzastopni poraz.

U prvoj nedeljnoj utakmici, Udineze je pobedio Peskaru 3:1.