Maradona, idi gajbi! Novi igrač Selte u 93. minutu pretrčao ceo teren i postigao golčinu! (VIDEO)

Tako se igra fudbal!

Maestralan potez vredan svakog poštovanja!
Objavljeno: 11:37h

On je u 93. minutu, kada se njegov tim grčevito branio kako bi održao prednost koju je imao (1:0) uzeo loptu na svojoj polovini terena.

Pretrčao je oko 50 metara i šutnuo bombu u donji desni golmanov ugao! Maestralan potez vredan divljenja, iz kog ponešto i srpski fudbaleri mogu da nauče!

Prvenstveno da se fudbal igra dok sudija ne svira kraj, kao i da je nekada bolje napadati, nego se valjati i glumiti grčeve, jer vam ovakav pristup može doneti veliku nagradu...

Maradona, posle ovog gola možemo samo da ti kažemo, idi gajbi, imamo novi najbolji trk svetskog fudbala! Doduše, ne na Svetskom prvenstvu, ali nije ni mala stvar doneti pobedu u Primeri!