KO SE OVDE BORI ZA OPSTANAK, A KO ZA EVROPU?! Herta demolirala Bajer, Radonjiću 20 minuta! Pobeda Majnca (VIDEO)

bundesliga, 26. kolo

Objavljeno: 20:08h

Herta Berlin je kao domaćin ubedljivo porazila Bajer Leverkuzen, 3:0 (3:0) u utakmici 26. kola nemačke Bundeslige.

Sva tri gola, domaći su postigli u prvom poluvremenu, za nešto više od pola sata igre.

Zefajk je Berlince doveo u vođstvo već u četvrtom minutu. Kunja je duplirao prednost golom u 26. minutu, a u 33. je već bilo 3:0 posle gola Kordobe.

Nemanja Radonjić je za Hertu igrao od 73. minuta.

Klub iz Berlina je 14. sa 24 osvojena boda a Bajer je šesti sa 40 bodova.

Ranije je Majnc kao gost pobedio Hofenhajm 2:1 (2:1).

Poveli su gosti već u prvom minutu golom Glacela. Izjednačio je Bebu u 39. minutu, ali je Dominik Kor vratio prednost samo dva minuta kasnije.

Majnc je 15. sa 25 bodova, a Hofenhajm na sredini tabele, na 11. poziciji sa 30 osvojenih bodova.