KOSTIĆ PONOVO U ELEMENTU: Tek je poluvreme, a Srbin zabeležio asistenciju i postigao pogodak! (Video)

Srbi ponovo u centru pažnje

Gde su stali prethodnog vikenda, srpski fudbaleri nastavljaju i u ovom.

Ovoga puta u centru pažnje je vezista Ajntrahta Filip Kostić, koji trenutno igra meč protiv Union Berlina, a na poluvremenu ekipa iz Frankfurta ima ubedljivih 4:2.

Naime, već u drugom minutu Kostić je bio asistent Andre Silvi, a potom se i sam upisao u strelce u 39. minutu.

Ajntraht te poveo dobru kontru, Kostić je uposlio Silvu, a ovaj mu je vratio loptu, što srpskom fudbaleru nije bilo teško da je smesti u gol protivnika.

Tek je kraj prvog poluvremena, tako da još golova možemo da očekujemo u nastavku.