Holanđani isprašili Junajted, anonimusi ponizili Inter, a Tadić umalo iznabadao saigrača! (VIDEO)

1. kolo lige evrope

Nekoliko velikih iznenađenje odigralo se u prvom kolu Lige Evrope
Objavljeno: 23:19h

U drugoj utakmici u Grupi A Fenerbahče je u šestom minutu sudijske nadoknade golom Simona Kjera došao do boda protiv Zorje. Prvi gol na stadionu u Odesi postigao je Dmitro Grečiškin u 52. minutu. Fudbaleri Sasuola pobedili su na svom terenu Atletik Bilbao sa 3:0 u utakmici prvog kola Grupe F. Sasuolo je debitovao u evropskom takmičenju, pošto je u baražu pobedio Crvenu zvezdu, a sva tri gola postigao je u poslednjih pola sata utakmice.

Prvi gol postigao je Pol Lirol u 60. minutu, vodjstvo je duplirao Defrel u 75. minutu, a konačan rezultat postavio je Mateo Politano u 82. minutu.