Holanđani isprašili Junajted, anonimusi ponizili Inter, a Tadić umalo iznabadao saigrača! (VIDEO)

1. kolo lige evrope

Nekoliko velikih iznenađenje odigralo se u prvom kolu Lige Evrope
Objavljeno: 23:19h

Fudbaleri Fejnorda pobedili su na svom terenu u Roterdamu Mančester junajted sa 1:0, u utakmici prvog kola Grupe A u Ligi Evropa.

Imamo gol sezone u Ligi Evrope! Zvezdino dete atomskom bombom sa 25 metara potopilo ostrvo! (VIDEO) Jedini gol na utakmici postigao je Toni Vilena u 79. minutu, posle dodavanja Nikolaja Jorgensena po desnoj strani.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja! Trener skupe ekipe Junajteda Žoze Murinjo napravio je osam izmena u odnosu na utakmicu protiv Mančester Sitija. Jedinu priliku u prvom poluvremenu imao je Entoni Marsijal, kada je šutirao preko gola, dok u drugom delu utakmice Zlatan Ibrahimović iz nekoliko šansi nije uspeo da postigne gol.