RAMOS SE BRUKAO SA BELE TAČKE: Kapitenu Španije se smeje cela Evropa, Švajcarci preživeli! (VIDEO)

liga nacije

Panceri lagano protiv Ukrajinaca

Fudbaleri Nemačke pobedili su danas na svom terenu selekciju Ukrajine sa 3:1, u utakmici petog kola Grupe 4 A Lige nacija.

Ukrajina je povela u 12. minutu pogotkom Romana Jaremčuka, ali je Nemačka do kraja poluvremena preokrenula rezultat golovima Leroja Sanea u 23. i Tima Vernera u 33. minutu.

Konačan rezultat postavio je Verner svojim drugim golom na meču, u 64. minutu.

U drugom meču iste grupe, Švajcarska i Španija odigrale su nerešeno 1:1.

Remo Frojler je u 26. minutu doneo prednost Švajcarskoj, a izjednačio je Djerar Moreno u 89. minutu.

Španci su dosta ranije mogli do gola, imali su čak dva penala, oba je izveo Serhio Ramos, u 57. i 79. minutu i oba mu je odbranio golman Švajcarske Jan Zomer.

Posle pet odigranih kola, Nemačka je prva na tabeli Grupe 1 sa devet bodova, Španija je druga sa osam, Ukrajina ima šest, a Švajcarska tri boda.

U poslednjem kolu, u utorak, Španija dočekuje Nemačku, a Švajcarska selekciju Ukrajine.