Voša promašila veliki skalp: Kada propustite ovakve dve šanse na 0:0, poraz je neminovan!  (VIDEO)

Kakav maler!

Voša promašila veliki skalp: Kada propustite ovakve dve šanse na 0:0, poraz je neminovan! (VIDEO)

Meleg i Babić će do kasno u nos razmišljati o tome šta bi bilo...
Objavljeno: 23:33h

A sve je moglo da bude mnogo drugačije! Voša je u 6, i 13. minutu imala dve fantastične prilike da dođe do prednosti. Dejan Meleg je posle velike greške odbrane Alkmara sa 30-ak metara šutirao tik iznad polupraznog gola.

A onda je i Siniša Babić imao sjajnu priliku, posle odista dobrog utrčavanja u kazneni. Lopta je prošla nekoliko centimetara od desne golmanove stative.

A, kako to stvarno uvek biva, posle dva ovakva promašaja, dogodila se kazna. I to ne jedna, nego dve. Dva dosta lagana gola primio je srpski tim. Strelci su bili Vujtens i Frajdej. Prvi u 32. minutu, drugi u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena.

A ona je Vujtens i u drugom delu nadmudrio golmana Kordića i na taj način presudio Lalatovićevoj ekipi.