ILI NE ZNA DA DA GOL ILI JE NAJVEĆI BAKSUZ MEĐU FUDBALERIMA: Za 5 minuta 4 puta pogađao prečku i stativu! (VIDEO)

kad neće, neće

Mogao je da se proslavi širom sveta kao rekorder koji je strpao 4 gola u 5 minuta, ali umesto toga je postao tragičar

Svi mi nekada nemamo svoj dan, ali u slučaju izraelskog fudbalera Elija Elbaza možemo reći da je bio baksuz nad baksuzima.

Napadač Sekcia Nes Ciona je mogao da se proslavi i to širom sveta, ali umesto toga je postao najveći tragičar svog tima, iako na njegovu sreću njegova ekipa je pobedila Makabi Petah Tikvu sa 1:0.

Elbaz je imao šansu da postigne čak četiri gola, ali su ga zaustavljale prečka i stativa. Sve se to dešavalo u samo pet minuta.