TADIĆEVO 13-MINUTNO BOMBARDOVANJE: Žota Bonito u Bergamu, Liverpul ponizio Atalantu - spektakl u Ligi šampiona!

TREĆE KOLO

Sva dešavanja sa mečeva mogli ste da pratite uz naš 'lajv-blog':

Objavljeno: 23:05h

Sjajno veče u Ligi šampiona! Kiša golova, lepigh poteza i pregršt interesantnih utakmica nam je donelo treće kolo elitnog evropskog takmičenja.

Krenimo od onoga što nas najviše zanima, a to je utakmica našeg Dušan Tadića. Srpski reprezentativac je nakon saznanja da nema koronavirus odlučio da iskali bes zbog lažnoih vesti. Mitijlend nije imao sreće, pošto je Tadić do 13. minuta obezbedio pobedu Ajaksu

Prvo je asistirao za Entonija već u prvom minutu, da bi se ubrzo i sam upisao u listu strelaca, posle više nego interesantne situacije.

Ajaks je dobio indirekt na nekih pet metara od protivničkog gola, a Tadiću nije bilo teško da pogodi.

Na kraju, 2:1 za Ajaks u Danskoj.

U ostalim mečevima Bajern je na gostovanju pobedio Salcburg (6:2), Liverpul u Bergamu sa 5:0, dok su sigurni domaćini bili Real protiv Intera 3:2, Porto protiv Mareja 3:0 i Siti je lagano pobedio Olimpijakos - 3.0.

Strašnu predstavu demonstirala je mašinerija Jirgena Klopa, koja je ponizila Atalantu na njihovom stadionu. Igrač utakmice i čovek koji je pravi pogdak Liverpula u letnjem prelaznom roku jeste Dijogo Žota!

Portugala je postigao het-trik i ponovo pokazao da je Liverpul uradio sjajan posao! Ovo je sedmi gol Žote otkako je stigao na Enfild. Za još ubedljiviji trijumf Liverpula pobrinuli su se Salah i Mane.

Fudbaleri Real Madrida pobedili su večeras na svom terenu Inter sa 3:2, u utakmici trećeg kola Grupe B u Ligi šampiona.Real je poveo u 25. minutu golom Karima Benzeme, a prednost je udvostručio Serhio Ramos u 33. minutu. To je bio njegov 100. gol za Real Madrid. ; Inter je smanjio zaostatak u 35. minutu pogotkom Lautara Martinesa, a izjednačio je Ivan Perišić pogotkom u 68. minutu.

Pobedu Realu doneo je Rodrigo golom u 80. minutu.

U drugoj utakmici u toj grupi ranije danas Borusija iz Menhengladbaha pobedila je na gostovanju Šahtjor sa 6:0.

Na tabeli Grupe B prva je Borusija iz Menhengladbaha sa pet bodova, a drugi je Šahtjor sa četiri, koliko ima i trećeplasirani Real. Inter je poslednji na tabeli bez pobede, sa dva boda.

Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobedili su večeras na gostujućem terenu Salcburg sa 6:2, u utakmici trećeg kola Grupe A u Ligi šampiona.Salcburg je poveo u četvrtom minutu golom Mergima Beriše, a Bajern je izjednačio iz penala u 21. minutu, kada je strelac bio Robert Levandovski. Aktuelni evropski prvak poveo je u 44. minutu autogolom Rasmusa Kristensena, a izjednačio je Masaja Okugava u 66. minutu.

Novo vodjstvo nemačkoj ekipi doneo je Žerom Boateng pogotkom u 79. minutu, a zatim je strelac bio Leroj Sane u 83. minutu. Peti gol postigao je Levandovski u 88. minutu, svojim drugim golom na meču, a konačan rezultat postavio je Lukas Ernandes golom u drugom minutu nadoknade vremena.

U toj grupi ranije danas Lokomotiva iz Moskve odigrala je nerešeno 1:1 protiv Atletiko Madrida.

Bajern je prvi na tabeli u Grupi A sa svih devet bodova, Atletiko je drugi sa četiri boda, Lokomotiva ima dva boda, dok je Salcburg osvojio bod.

KRAJ

83. minut - Sane!! Bajern rešava pitanje pobedinka!

81. minut - Gabrijel Žezus duplira prednost Sitija.

80. minut - Real Madrid ponovo vodi, Rodrigo je zakucao loptu u mrežu posle dodavanja Vinisijusa!

79. minut - Boateng! Brzo Bavarci vraćaju prednost!

69. minut - Luis Dijas postiže gol, Porto vodi 3:0 protiv Marseja.

68. minut - PERIŠIĆ! Inter uspeva da se potpuno vrati u Madridu!

66. minut - GOLLL! Salcburg dolazi do izjednačenja, Okugava je primio sjajan pas i matirao Nojera.

54. minut - ŽOTAA! Šta radi ovaj momak?! Atalanta - Liverpul 0:5

49. minut - Iživljavanje Liverpula u Bergamu, Mane je majstorski pogodio za 4:0!

46. minut - Mo Salah! Liverpul vodi sa 3:0.

POLUVREME

45. minut - Preoket u Austriji! Autgol za vođstvo Bajerna!

35. minut - Lautaro!!! Inter smanjuje ekspresno prednost, Real - Inter 2:1.

33. minut - Dijogo Žota!!! Zapamtite ovo ime, zapamtite ovog majstora! Liverpul vodi 2:0 u Bergamu!

33. minut - Serhio Ramos je najviši u vazduhu i duplira prednost Madriđana.

28. minut - Prečka Zapate, Liverpul čuva prednost!

25. minut - Benzema!!! Real vodi protiv Intera!

20. minut - GOL U AUSTRIJI: Bajern dolazi do izjednačenje preko penala. Siguran je bio Levandosvski!

18. minut - Mitijlend smanjuje prednost Kopljanika, strelac je Drejer.

16. minut - Kakvo je pojačenje Žota!!! Portugalac je postigao sjajan gol za vođstvo Liverpula protiv Atalante.

13. minut - Dušan Tadić postiže gol!!! Ovo je jedan od čudnijih golova srpskog reprezentativca, pošto je izveo indirektan udarac sa nekih pet metara. Nije mu bilo mnogo teško!

12. minut - GOOL! Fenan Tores se odlično snašao i pogodio mrežu Olimpijakosa - 1:0!

10. minut - Obrukao se Dimitri Paje, koji je promašio penal i ispustio mogućnost da donese izjednačenje Marseju.

4. minut - GOOOOL! Marega za prednost Porta!

4. minut - GOOOL! Bajern gubi u Austriji, Beriša dovodi Salcburg u vođstvo!

1. minut - GOOOL! Vodi Ajaks nakon 49 sekundi, Tadić je asistirao Antoni je strelac!

21:00 - Utakmice su počele.

20:45 - Ono što nas najviše zanima je stanje Dušana Tadića, a ono je odlično, pošto se nalazi u startnih 11!